Murat Cemcir’den Ahmet Kural ve küslük açıklaması! ‘Tatlı bir yerde bitirdik’

Murat Cemcir ile Ahmet Kural, ilk kez 2011 yapımı ‘Çalgı Çengi’de başrol olarak kamera karşısına geçmiş; ‘İşler Güçler’ ve ‘Kardeş Payı’ dizileri ile ‘Düğün Dernek’ serisi, ‘Çalgı Çengi İkimiz’, ‘Ailecek Şaşkınız’ ve ‘Baba Parası’ filmlerinde de partner olmuştu.

2020’den beri ortak bir projeye imza atmayan ve bir yıldan uzun süredir birlikte görüntü vermeyen ikilinin küs oldukları ortaya çıkmıştı. Cemcir, eski dostu ile Avukat Çağla Gizem Şahin’in Temmuz 2023’te Bodrum Cennet Koyu’nda düzenlenen düğününe bile katılmamıştı.

“LCV OLARAK ÇAĞRILDIĞIM YERE GİTMEM”

Uzun yıllar aralarından su sızmayan meslektaşını mutlu gününde yalnız bırakan oyuncu, “Ben LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur. Bu kadar söyleyebilirim” şeklinde konuşmuştu.

“CEVAP YAZMADI”

Ahmet Kural ise “Bir şehir efsanesi var. Düğününe WhatsApp mesajıyla mı davet ettin?” sorusu üzerine, “Konuşmadığımız için evet, davetiye gönderdim. O cevap yazmadı. Kırılmış davetiye göndermedim diye” ifadelerini kullannmıştı.

“İNSANLAR BANA KÜSER, SONRA DA GERİ GELİRLER”

Karşılıklı açıklamalara devam eden ikiliden Murat Cemcir, “Ben kimseyle küsmem. Ben dururum, insanlar bana küser, sonra da geri gelirler, Ahmet gelmedi ama. Ahmet çok sevdiğim eski bir arkadaşım, bundan sonra da öyle kalacak. İnsanların hayatlarına birileri girer ve sonra gider. Ahmet ile yollarımızın tekrar keşismesine gerek de yok” sözlerini sarfetmişti.

“VEDALAŞMAK İNSANI BÜYÜTÜR”

Murat Cemcir, Youtube’da yayınlanan ‘Sibel Arna Ne Olursan Rahat Ol’ programına konuk oldu ve küs olduğu eski partneri hakkında yeni bir açıklamaya imza attı.

Murat Cemcir, “Hoş bir şekilde vedalaşmak insanı büyütür ve insan yapar. Geçmişimizin ağırlığı ve yüküyle geleceğimizi planlayamayız. Planlamadığımız bir şeyi hayat bize bahşetti. Biz onu çok güzel bir noktaya getirdik. Yeni maceralar yaşamak, yeni hikayeler yaşamak, yeni filmler yapmak için tatlı bir yerde bitirdiğimizi düşünüyorum. Ahmet tek başına güzel şeyler yapıyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir