Uşak Üniversitesi DTS Tasarım Merkezi bir büyük işbirliğine daha imza attı

Protokole Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş ve Ünsa A.Ş. adına Ünsa A.Ş. Genel Müdürü Emin Yüce imza attı.

Türkiye’nin ismini dünyanın farklı noktalarında duyurmayı kendine görev edinmiş markalar ile işbirliği yapmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, yaptığı açıklamada şunları belirtti:

‘‘İmzaladığımız protokolün amacı Ünsa A.Ş ile Uşak Üniversitesi DTS Tasarım Merkezi arasında tasarım, eğitim, bilimsel, teknik, iyileştirme faaliyetlerinin etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, sonuçlarının bilimsel yöntemlerle araştırılarak çalışma programlarının geliştirilmesi, uygulanması ve değerlendirilmesidir. Protokol kapsamında DTS Tasarım Merkezimiz, uzman tasarımcılarıyla firmaya tasarım ve teknik şartname hazırlayacak. Ayrıca ortak projeler gerçekleştirerek, fuar ve katalog faaliyetleri yapacaktır. Tasarımcılarımızın tasarımları Keramika markası aracılığı ile dünyanın 60’tan fazla ülkesine ulaşıp önemli fuarlarda görücüye çıkacak. Protokolde emeği geçen DTS Tasarım Merkezi personellerimizi kutluyorum”

dedi.

Ünsa A.Ş. Genel Müdürü Emin Yüce ise Uşak Üniversitesi DTS Tasarım Merkezinin yapmış olduğu çalışmaların önemli olduğuna dikkati çekerek protokolün iki kuruma da hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir